Tarihçe

2006
Logo

2006 Yılında İzmir’de kurulan PACIFIC’in en büyük hedefi sadece Türkiye’nin akaryakıt sektöründeki önde gelen firmalarından biri olmak değil, ileride herkes tarafından bilinen ve sevilen uluslararası bir şirket / marka olmaktır. Bu hedeften yola çıkarak dünyanın en büyük okyanuslarından birini markası / ismi, denizlerin ve doğanın en güzel, en güçlü ve en asil hayvanlarından olan deniz atını da logosu olarak seçmiştir.

2013
Genel Merkez
PACIFIC GENEL MERKEZ

Şirketimiz Genel Müdürlüğünü amaçladığı hedeflerine ulaşmak ve şirketimizi en iyi şekilde temsil edilebilmek adına sektörümüzün en büyük ve köklü markalarınında bulunduğu aynı zamanda Türk Sanayisinin ve ticaretinin başkenti sayılan İstanbul’a 2013 yılında taşıma kararı almıştır.

2018
Yenilenme
KURUMSAL YENİLENME

Türkiye’nin en dinamik sektörlerinden biri olan akaryakıt sektöründe hizmetlerine devam eden istasyonlarımızda müşterilerimize görsel anlamda daha iyi hizmet verebilmek adına kurumsal kimliğimiz 2018 yılında yeniden tasarlanarak ve yenilenerek istasyonlarımızda da uygulamalara başlanmış, yeni kurumsal kimliğimiz müşterilerimiz ve bayilerimiz tarafından da büyük beğeni ve övgü ile karşılanmıştır.